Streetview Burgemeester Rauppstraat 2 Tilburg

Burgemeester Rauppstraat 2, 5037 MH Tilburg

410 m² Bouwjaar 1926 14 kamers 7 slaapkamers Label G

Burgemeester Rauppstraat 2 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 410 m², een perceel van 992 m² en 14 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
410 m²
Perceeloppervlakte
992 m²
Inhoud
1575 m³
Kamers
14
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Rauppstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Rauppstraat 2

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1815 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Burgemeestersbuurt
74% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Rauppstraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Rauppstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Rauppstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Burgemeestersbuurt is €550.000. Dat komt neer op circa €1.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Rauppstraat 2 zich tot de wijk Burgemeestersbuurt?

Burgemeester Rauppstraat 2 is een woonhuis van 410 m² in de wijk Burgemeestersbuurt. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Rauppstraat 2?

Burgemeester Rauppstraat 2 is een woonhuis in Burgemeestersbuurt, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Rauppstraat 2 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Rauppstraat 2 heeft 410 m² woonoppervlakte en 1575 m³ inhoud. Het perceel is 992 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Burgemeestersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Rauppstraat 2 en wat betekent dat?

Burgemeester Rauppstraat 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Rauppstraat 2?

Burgemeester Rauppstraat 2 heeft 14 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeestersbuurt?

De wijk Burgemeestersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.