Streetview Bredaseweg 414 Tilburg

Bredaseweg 414, 5037 LH Tilburg

268 m² Bouwjaar 1919

Bredaseweg 414 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en een perceel van 666 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
666 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 414

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1075 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Friezenlaan
79% Koopwoningen
3.637 Inwoners per km²

Locatie van Bredaseweg 414

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 414

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 414?

De prijsindicatie voor Bredaseweg 414 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Friezenlaan is €495.000. Dat komt neer op circa €1.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 414 zich tot de wijk Friezenlaan?

Bredaseweg 414 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Friezenlaan. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 414?

Bredaseweg 414 is een woonhuis in Friezenlaan, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bredaseweg 414 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 414 heeft 268 m² woonoppervlakte. Het perceel is 666 m². In Friezenlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Friezenlaan?

De wijk Friezenlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Friezenlaan?

Vanuit Bredaseweg 414 in Friezenlaan bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Friezenlaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bredaseweg 414: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Friezenlaan?

Recreatie nabij Friezenlaan: restaurant (0.5 km), cafe (1.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bredaseweg 414?