Streetview Bredaseweg 362 Tilburg

Bredaseweg 362, 5037 LG Tilburg

424 m² Bouwjaar 1956 Label C

Bredaseweg 362 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 424 m² en een perceel van 1522 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
424 m²
Perceeloppervlakte
1522 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 362

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredaseweg 362

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1815 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Burgemeestersbuurt
74% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Locatie van Bredaseweg 362

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 362

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 362?

De prijsindicatie voor Bredaseweg 362 ligt rond €940.000 tot €1.190.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeestersbuurt is €550.000. Dat komt neer op circa €1.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 362 zich tot de wijk Burgemeestersbuurt?

Bredaseweg 362 is een woonhuis van 424 m² in de wijk Burgemeestersbuurt. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 362?

Bredaseweg 362 is een woonhuis in Burgemeestersbuurt, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bredaseweg 362 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 362 heeft 424 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1522 m². In Burgemeestersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredaseweg 362 en wat betekent dat?

Bredaseweg 362 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeestersbuurt?

De wijk Burgemeestersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeestersbuurt?

Vanuit Bredaseweg 362 in Burgemeestersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgemeestersbuurt?