Eindwoning Vellingenhoef 72 Tilburg

Vellingenhoef 72, 5037 JZ Tilburg

84 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Vellingenhoef 72 is een eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 111 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eindwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
298 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vellingenhoef 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vellingenhoef 72

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
136.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.4%
CO₂-emissie
12.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1495 Inwoners
895 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt Noord
69% Koopwoningen
6.240 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vellingenhoef 72

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Vellingenhoef 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Vellingenhoef 72?

De prijsindicatie voor Vellingenhoef 72 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Noord is €295.000. Dat komt neer op circa €3.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vellingenhoef 72 zich tot de wijk Kastelenbuurt Noord?

Vellingenhoef 72 is een eindwoning van 84 m² in de wijk Kastelenbuurt Noord. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.240 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vellingenhoef 72?

Vellingenhoef 72 is een eindwoning in Kastelenbuurt Noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vellingenhoef 72 vergeleken met de buurt?

Vellingenhoef 72 heeft 84 m² woonoppervlakte en 298 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kastelenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vellingenhoef 72 en wat betekent dat?

Vellingenhoef 72 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vellingenhoef 72?

Vellingenhoef 72 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt Noord?

De wijk Kastelenbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Noord?

Vanuit Vellingenhoef 72 in Kastelenbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vellingenhoef 72: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kastelenbuurt Noord?

Recreatie nabij Kastelenbuurt Noord: restaurant (0.5 km), cafe (1.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vellingenhoef 72?

De prijsindicatie ligt rond €305.000 tot €355.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Noord is €295.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vellingenhoef 72?

Een woningrapport voor Vellingenhoef 72 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kastelenbuurt Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen