Eengezinswoning, tussenwoning Mahoniestraat 16 Tilburg

Mahoniestraat 16, 5037 JL Tilburg

87 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Mahoniestraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mahoniestraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mahoniestraat 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1540 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
913 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Notre Dame
41% Koopwoningen
5.789 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mahoniestraat 16

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Mahoniestraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Mahoniestraat 16?

De prijsindicatie voor Mahoniestraat 16 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Notre Dame is €269.000. Dat komt neer op circa €3.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mahoniestraat 16 zich tot de wijk Notre Dame?

Mahoniestraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 87 m² in de wijk Notre Dame. De buurt telt 913 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mahoniestraat 16?

Mahoniestraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Notre Dame, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mahoniestraat 16 vergeleken met de buurt?

Mahoniestraat 16 heeft 87 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Notre Dame ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mahoniestraat 16 en wat betekent dat?

Mahoniestraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mahoniestraat 16?

Mahoniestraat 16 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Notre Dame?

De wijk Notre Dame in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Notre Dame?

Vanuit Mahoniestraat 16 in Notre Dame bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.