Eengezinswoning, hoekwoning Tamarindestraat 2 Tilburg

Tamarindestraat 2, 5037 JE Tilburg

159 m² Bouwjaar 1963 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Tamarindestraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 160 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
678 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tamarindestraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tamarindestraat 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.18 kg/m²

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1540 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
913 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Notre Dame
41% Koopwoningen
5.789 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tamarindestraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Tamarindestraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Tamarindestraat 2?

De prijsindicatie voor Tamarindestraat 2 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Notre Dame is €269.000. Dat komt neer op circa €1.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tamarindestraat 2 zich tot de wijk Notre Dame?

Tamarindestraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning van 159 m² in de wijk Notre Dame. De buurt telt 913 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tamarindestraat 2?

Tamarindestraat 2 is een eengezinswoning, hoekwoning in Notre Dame, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tamarindestraat 2 vergeleken met de buurt?

Tamarindestraat 2 heeft 159 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Notre Dame ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tamarindestraat 2 en wat betekent dat?

Tamarindestraat 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tamarindestraat 2?

Tamarindestraat 2 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Notre Dame?

De wijk Notre Dame in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Notre Dame?

Vanuit Tamarindestraat 2 in Notre Dame bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.