Streetview Slot Loevesteinstraat 38 Tilburg

Slot Loevesteinstraat 38, 5037 HX Tilburg

471 m² Bouwjaar 2011

Slot Loevesteinstraat 38 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 471 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €755.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
471 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Slot Loevesteinstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

490 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
166 Woningvoorraad
€755.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt Zuid
67% Koopwoningen
1.940 Inwoners per km²

Locatie van Slot Loevesteinstraat 38

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Slot Loevesteinstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Slot Loevesteinstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Zuid is €755.000. Dat komt neer op circa €1.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slot Loevesteinstraat 38 zich tot de wijk Kastelenbuurt Zuid?

Slot Loevesteinstraat 38 is een appartement van 471 m² in de wijk Kastelenbuurt Zuid. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.940 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slot Loevesteinstraat 38?

Slot Loevesteinstraat 38 is een appartement in Kastelenbuurt Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Slot Loevesteinstraat 38 vergeleken met de buurt?

Slot Loevesteinstraat 38 heeft 471 m² woonoppervlakte. In Kastelenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €755.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt Zuid?

De wijk Kastelenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €755.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Zuid?

Vanuit Slot Loevesteinstraat 38 in Kastelenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Slot Loevesteinstraat 38: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kastelenbuurt Zuid?

Recreatie nabij Kastelenbuurt Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (1.3 km).