Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 561 m²
- Inhoud
- 687 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Juristenlaan 13 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 561 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €755.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Juristenlaan 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Juristenlaan 13 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Zuid is €755.000. Dat komt neer op circa €4.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJuristenlaan 13 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Kastelenbuurt Zuid. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.940 inwoners per km².
Juristenlaan 13 is een woonhuis in Kastelenbuurt Zuid, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Juristenlaan 13 heeft 188 m² woonoppervlakte en 687 m³ inhoud. Het perceel is 561 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kastelenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €755.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Juristenlaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Juristenlaan 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Kastelenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €755.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Juristenlaan 13 in Kastelenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Juristenlaan 13: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.