Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 870 m²
Hogeschoollaan 228 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en een perceel van 870 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €755.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hogeschoollaan 228
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Zuid is €755.000. Dat komt neer op circa €2.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHogeschoollaan 228 is een woonhuis van 266 m² in de wijk Kastelenbuurt Zuid. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.940 inwoners per km².
Hogeschoollaan 228 is een woonhuis in Kastelenbuurt Zuid, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hogeschoollaan 228 heeft 266 m² woonoppervlakte. Het perceel is 870 m². In Kastelenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €755.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hogeschoollaan 228 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.84 kg/jaar.
De wijk Kastelenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €755.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Hogeschoollaan 228 in Kastelenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hogeschoollaan 228: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.