Eengezinswoning, hoekwoning Academielaan 10 Tilburg

Academielaan 10, 5037 EW Tilburg

110 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Academielaan 10 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Academielaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Academielaan 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1540 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
913 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Notre Dame
41% Koopwoningen
5.789 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Academielaan 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Academielaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Academielaan 10?

De prijsindicatie voor Academielaan 10 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Notre Dame is €269.000. Dat komt neer op circa €2.445 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Academielaan 10 zich tot de wijk Notre Dame?

Academielaan 10 is een eengezinswoning, hoekwoning van 110 m² in de wijk Notre Dame. De buurt telt 913 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Academielaan 10?

Academielaan 10 is een eengezinswoning, hoekwoning in Notre Dame, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Academielaan 10 vergeleken met de buurt?

Academielaan 10 heeft 110 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Notre Dame ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Academielaan 10 en wat betekent dat?

Academielaan 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Academielaan 10?

Academielaan 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Notre Dame?

De wijk Notre Dame in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Notre Dame?

Vanuit Academielaan 10 in Notre Dame bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.