Streetview Academielaan 73 Tilburg

Academielaan 73, 5037 EV Tilburg

459 m² Label G

Academielaan 73 is een appartement in Tilburg. De woning heeft een woonoppervlakte van 459 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €755.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
459 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Academielaan 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Academielaan 73

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
321.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
470.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
89.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

490 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
166 Woningvoorraad
€755.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt Zuid
67% Koopwoningen
1.940 Inwoners per km²

Locatie van Academielaan 73

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Academielaan 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Academielaan 73?

De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Zuid is €755.000. Dat komt neer op circa €1.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Academielaan 73 zich tot de wijk Kastelenbuurt Zuid?

Academielaan 73 is een appartement van 459 m² in de wijk Kastelenbuurt Zuid. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.940 inwoners per km².

Hoe groot is Academielaan 73 vergeleken met de buurt?

Academielaan 73 heeft 459 m² woonoppervlakte. In Kastelenbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €755.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Academielaan 73 en wat betekent dat?

Academielaan 73 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt Zuid?

De wijk Kastelenbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €755.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Zuid?

Vanuit Academielaan 73 in Kastelenbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Academielaan 73: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kastelenbuurt Zuid?

Recreatie nabij Kastelenbuurt Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (1.3 km).