Streetview Sint Oloflaan 18 Tilburg

Sint Oloflaan 18, 5037 ER Tilburg

191 m² Bouwjaar 1967

Sint Oloflaan 18 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 389 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
389 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sint Oloflaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1540 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
913 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Notre Dame
41% Koopwoningen
5.789 Inwoners per km²

Locatie van Sint Oloflaan 18

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sint Oloflaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Oloflaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Notre Dame is €269.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Oloflaan 18 zich tot de wijk Notre Dame?

Sint Oloflaan 18 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Notre Dame. De buurt telt 913 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Oloflaan 18?

Sint Oloflaan 18 is een woonhuis in Notre Dame, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Oloflaan 18 vergeleken met de buurt?

Sint Oloflaan 18 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 389 m². In Notre Dame ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Notre Dame?

De wijk Notre Dame in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Notre Dame?

Vanuit Sint Oloflaan 18 in Notre Dame bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Notre Dame?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Oloflaan 18: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Notre Dame?

Recreatie nabij Notre Dame: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sint Oloflaan 18?

Een woningrapport voor Sint Oloflaan 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Notre Dame. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.