Hoekwoning Professor Gimbrèrelaan 2 Tilburg

Professor Gimbrèrelaan 2, 5037 EK Tilburg

131 m² Bouwjaar 1967 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Professor Gimbrèrelaan 2 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 238 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Professor Gimbrèrelaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Professor Gimbrèrelaan 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
201.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1540 Inwoners
850 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
913 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Notre Dame
41% Koopwoningen
5.789 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Professor Gimbrèrelaan 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Professor Gimbrèrelaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Professor Gimbrèrelaan 2?

De prijsindicatie voor Professor Gimbrèrelaan 2 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Notre Dame is €269.000. Dat komt neer op circa €2.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Professor Gimbrèrelaan 2 zich tot de wijk Notre Dame?

Professor Gimbrèrelaan 2 is een hoekwoning van 131 m² in de wijk Notre Dame. De buurt telt 913 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.789 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Professor Gimbrèrelaan 2?

Professor Gimbrèrelaan 2 is een hoekwoning in Notre Dame, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Professor Gimbrèrelaan 2 vergeleken met de buurt?

Professor Gimbrèrelaan 2 heeft 131 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Notre Dame ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Professor Gimbrèrelaan 2 en wat betekent dat?

Professor Gimbrèrelaan 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-01-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Professor Gimbrèrelaan 2?

Professor Gimbrèrelaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Notre Dame?

De wijk Notre Dame in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Notre Dame?

Vanuit Professor Gimbrèrelaan 2 in Notre Dame bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.