Portiekflat (service flat) Professor Cobbenhagenlaan 766 Tilburg

Professor Cobbenhagenlaan 766, 5037 DX Tilburg

186 m² Bouwjaar 1979 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Professor Cobbenhagenlaan 766 is een portiekflat (service flat) in Tilburg, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
186 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Professor Cobbenhagenlaan 766

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Professor Cobbenhagenlaan 766

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1495 Inwoners
895 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt Noord
69% Koopwoningen
6.240 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Professor Cobbenhagenlaan 766

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Professor Cobbenhagenlaan 766

Wat is de geschatte woningwaarde van Professor Cobbenhagenlaan 766?

De prijsindicatie voor Professor Cobbenhagenlaan 766 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt Noord is €295.000. Dat komt neer op circa €1.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Professor Cobbenhagenlaan 766 zich tot de wijk Kastelenbuurt Noord?

Professor Cobbenhagenlaan 766 is een portiekflat (service flat) van 186 m² in de wijk Kastelenbuurt Noord. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.240 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Professor Cobbenhagenlaan 766?

Professor Cobbenhagenlaan 766 is een portiekflat (service flat) in Kastelenbuurt Noord, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Professor Cobbenhagenlaan 766 vergeleken met de buurt?

Professor Cobbenhagenlaan 766 heeft 186 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Kastelenbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Professor Cobbenhagenlaan 766 en wat betekent dat?

Professor Cobbenhagenlaan 766 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Professor Cobbenhagenlaan 766?

Professor Cobbenhagenlaan 766 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt Noord?

De wijk Kastelenbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt Noord?