Streetview Professor Cobbenhagenlaan 11 133 Tilburg

Professor Cobbenhagenlaan 11 133, 5037 DA Tilburg

16 m² Bouwjaar 2021 Label A

Professor Cobbenhagenlaan 11 133 is een woning in Tilburg, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 16 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €113.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
16 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Professor Cobbenhagenlaan 11 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Professor Cobbenhagenlaan 11 133

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.1%
CO₂-emissie
33.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

430 Inwoners
375 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
351 Woningvoorraad
€113.000 Gem. woningwaarde Sportweg
2.620 Inwoners per km²

Locatie van Professor Cobbenhagenlaan 11 133

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Professor Cobbenhagenlaan 11 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Professor Cobbenhagenlaan 11 133?

De gemiddelde woningwaarde in Sportweg is €113.000. Dat komt neer op circa €7.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Professor Cobbenhagenlaan 11 133 zich tot de wijk Sportweg?

Professor Cobbenhagenlaan 11 133 is een woning van 16 m² in de wijk Sportweg. De buurt telt 351 woningen. De bevolkingsdichtheid is 2.620 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Professor Cobbenhagenlaan 11 133?

Professor Cobbenhagenlaan 11 133 is een woning in Sportweg, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Professor Cobbenhagenlaan 11 133 vergeleken met de buurt?

Professor Cobbenhagenlaan 11 133 heeft 16 m² woonoppervlakte. In Sportweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €113.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Professor Cobbenhagenlaan 11 133 en wat betekent dat?

Professor Cobbenhagenlaan 11 133 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sportweg?

De wijk Sportweg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €113.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sportweg?

Vanuit Professor Cobbenhagenlaan 11 133 in Sportweg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sportweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Professor Cobbenhagenlaan 11 133: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.2 km.