Tussenwoning Westertorenlaan 41 Tilburg

Westertorenlaan 41, 5037 BC Tilburg

114 m² Bouwjaar 1962 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Westertorenlaan 41 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westertorenlaan 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westertorenlaan 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.28 kg/m²

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1700 Inwoners
955 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Abdij- en Torenbuurt
11% Koopwoningen
9.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westertorenlaan 41

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Westertorenlaan 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Westertorenlaan 41?

De prijsindicatie voor Westertorenlaan 41 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Abdij- en Torenbuurt is €200.000. Dat komt neer op circa €1.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westertorenlaan 41 zich tot de wijk Abdij- en Torenbuurt?

Westertorenlaan 41 is een tussenwoning van 114 m² in de wijk Abdij- en Torenbuurt. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westertorenlaan 41?

Westertorenlaan 41 is een tussenwoning in Abdij- en Torenbuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westertorenlaan 41 vergeleken met de buurt?

Westertorenlaan 41 heeft 114 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Abdij- en Torenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westertorenlaan 41 en wat betekent dat?

Westertorenlaan 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westertorenlaan 41?

Westertorenlaan 41 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Abdij- en Torenbuurt?

De wijk Abdij- en Torenbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdij- en Torenbuurt?