Eengezinswoning, hoekwoning Westertorenlaan 1 Tilburg

Westertorenlaan 1, 5037 BC Tilburg

96 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Westertorenlaan 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 152 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westertorenlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westertorenlaan 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
221.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
405.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.57 kg/m²

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1700 Inwoners
955 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Abdij- en Torenbuurt
11% Koopwoningen
9.246 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westertorenlaan 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Westertorenlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Westertorenlaan 1?

De prijsindicatie voor Westertorenlaan 1 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Abdij- en Torenbuurt is €200.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westertorenlaan 1 zich tot de wijk Abdij- en Torenbuurt?

Westertorenlaan 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 96 m² in de wijk Abdij- en Torenbuurt. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westertorenlaan 1?

Westertorenlaan 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Abdij- en Torenbuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westertorenlaan 1 vergeleken met de buurt?

Westertorenlaan 1 heeft 96 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Abdij- en Torenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westertorenlaan 1 en wat betekent dat?

Westertorenlaan 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westertorenlaan 1?

Westertorenlaan 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Abdij- en Torenbuurt?

De wijk Abdij- en Torenbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdij- en Torenbuurt?