Streetview Sportweg 14 Tilburg

Sportweg 14, 5037 AC Tilburg

1188 m² Bouwjaar 1998 Label B

Sportweg 14 is een woning in Tilburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 1188 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €113.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
1188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sportweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportweg 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.06
CO₂-emissie
43.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

430 Inwoners
375 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
351 Woningvoorraad
€113.000 Gem. woningwaarde Sportweg
2.620 Inwoners per km²

Locatie van Sportweg 14

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Sportweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Sportweg is €113.000. Dat komt neer op circa €95 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportweg 14 zich tot de wijk Sportweg?

Sportweg 14 is een woning van 1188 m² in de wijk Sportweg. De buurt telt 351 woningen. De bevolkingsdichtheid is 2.620 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportweg 14?

Sportweg 14 is een woning in Sportweg, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sportweg 14 vergeleken met de buurt?

Sportweg 14 heeft 1188 m² woonoppervlakte. In Sportweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €113.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportweg 14 en wat betekent dat?

Sportweg 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 43.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sportweg?

De wijk Sportweg in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €113.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sportweg?

Vanuit Sportweg 14 in Sportweg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sportweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sportweg 14: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sportweg?