Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zevenaarstraat 51 Tilburg

Zevenaarstraat 51, 5036 ZT Tilburg

168 m² Bouwjaar 2020 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Zevenaarstraat 51 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 254 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zevenaarstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenaarstraat 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.73
CO₂-emissie
31.96 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1065 Inwoners
365 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
363 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Oost
68% Koopwoningen
2.438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zevenaarstraat 51

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Zevenaarstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenaarstraat 51?

De prijsindicatie voor Zevenaarstraat 51 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €2.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenaarstraat 51 zich tot de wijk Koolhoven Oost?

Zevenaarstraat 51 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 168 m² in de wijk Koolhoven Oost. De buurt telt 363 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenaarstraat 51?

Zevenaarstraat 51 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Koolhoven Oost, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zevenaarstraat 51 vergeleken met de buurt?

Zevenaarstraat 51 heeft 168 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Koolhoven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenaarstraat 51 en wat betekent dat?

Zevenaarstraat 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenaarstraat 51?

Zevenaarstraat 51 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Oost?

De wijk Koolhoven Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Oost?

Vanuit Zevenaarstraat 51 in Koolhoven Oost bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.