Tussenwoning Zaltbommelstraat 19 Tilburg

Zaltbommelstraat 19, 5036 XJ Tilburg

146 m² Bouwjaar 2015 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Zaltbommelstraat 19 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zaltbommelstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaltbommelstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
65.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
54.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.9%
CO₂-emissie
8.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (62.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

735 Inwoners
235 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
229 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Buiten
90% Koopwoningen
4.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaltbommelstraat 19

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Zaltbommelstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaltbommelstraat 19?

De prijsindicatie voor Zaltbommelstraat 19 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Buiten is €494.000. Dat komt neer op circa €3.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaltbommelstraat 19 zich tot de wijk Koolhoven Buiten?

Zaltbommelstraat 19 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk Koolhoven Buiten. De buurt telt 229 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaltbommelstraat 19?

Zaltbommelstraat 19 is een tussenwoning in Koolhoven Buiten, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zaltbommelstraat 19 vergeleken met de buurt?

Zaltbommelstraat 19 heeft 146 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Koolhoven Buiten ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaltbommelstraat 19 en wat betekent dat?

Zaltbommelstraat 19 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaltbommelstraat 19?

Zaltbommelstraat 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 62 m².

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Buiten?

De wijk Koolhoven Buiten in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Buiten?

Vanuit Zaltbommelstraat 19 in Koolhoven Buiten bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.