Eengezinswoning, tussenwoning Zeelststraat 20 Tilburg

Zeelststraat 20, 5036 XG Tilburg

132 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zeelststraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zeelststraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeelststraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

735 Inwoners
235 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
229 Woningvoorraad
€494.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Buiten
90% Koopwoningen
4.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeelststraat 20

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Zeelststraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeelststraat 20?

De prijsindicatie voor Zeelststraat 20 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Buiten is €494.000. Dat komt neer op circa €3.742 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeelststraat 20 zich tot de wijk Koolhoven Buiten?

Zeelststraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Koolhoven Buiten. De buurt telt 229 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeelststraat 20?

Zeelststraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Koolhoven Buiten, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zeelststraat 20 vergeleken met de buurt?

Zeelststraat 20 heeft 132 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Koolhoven Buiten ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeelststraat 20 en wat betekent dat?

Zeelststraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeelststraat 20?

Zeelststraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Buiten?

De wijk Koolhoven Buiten in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Buiten?

Vanuit Zeelststraat 20 in Koolhoven Buiten bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.