Eengezinswoning, hoekwoning Vlagtweddestraat 103 Tilburg

Vlagtweddestraat 103, 5036 VP Tilburg

101 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Vlagtweddestraat 103 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 151 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vlagtweddestraat 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlagtweddestraat 103

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
69.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-10.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
112.2%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2140 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Zuid
74% Koopwoningen
7.852 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlagtweddestraat 103

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Vlagtweddestraat 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlagtweddestraat 103?

De prijsindicatie voor Vlagtweddestraat 103 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Zuid is €458.000. Dat komt neer op circa €4.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlagtweddestraat 103 zich tot de wijk Koolhoven Zuid?

Vlagtweddestraat 103 is een eengezinswoning, hoekwoning van 101 m² in de wijk Koolhoven Zuid. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.852 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlagtweddestraat 103?

Vlagtweddestraat 103 is een eengezinswoning, hoekwoning in Koolhoven Zuid, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vlagtweddestraat 103 vergeleken met de buurt?

Vlagtweddestraat 103 heeft 101 m² woonoppervlakte. Het perceel is 151 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Koolhoven Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlagtweddestraat 103 en wat betekent dat?

Vlagtweddestraat 103 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2036-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlagtweddestraat 103?

Vlagtweddestraat 103 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Zuid?

De wijk Koolhoven Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Zuid?

Vanuit Vlagtweddestraat 103 in Koolhoven Zuid bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.