Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Koolhovenlaan 90 Tilburg

Koolhovenlaan 90, 5036 TP Tilburg

178 m² Bouwjaar 2007 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Koolhovenlaan 90 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 300 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
678 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koolhovenlaan 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koolhovenlaan 90

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2140 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Zuid
74% Koopwoningen
7.852 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koolhovenlaan 90

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Koolhovenlaan 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Koolhovenlaan 90?

De prijsindicatie voor Koolhovenlaan 90 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Zuid is €458.000. Dat komt neer op circa €2.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koolhovenlaan 90 zich tot de wijk Koolhoven Zuid?

Koolhovenlaan 90 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 178 m² in de wijk Koolhoven Zuid. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.852 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koolhovenlaan 90?

Koolhovenlaan 90 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Koolhoven Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koolhovenlaan 90 vergeleken met de buurt?

Koolhovenlaan 90 heeft 178 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Koolhoven Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koolhovenlaan 90 en wat betekent dat?

Koolhovenlaan 90 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koolhovenlaan 90?

Koolhovenlaan 90 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Zuid?

De wijk Koolhoven Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Zuid?

Vanuit Koolhovenlaan 90 in Koolhoven Zuid bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.