Streetview Koolhovenlaan 1 Tilburg

Koolhovenlaan 1, 5036 TK Tilburg

154 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Koolhovenlaan 1 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 280 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Koolhovenlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koolhovenlaan 1

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1750 Inwoners
615 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
607 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Noord
81% Koopwoningen
7.393 Inwoners per km²

Locatie van Koolhovenlaan 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Koolhovenlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Koolhovenlaan 1?

De prijsindicatie voor Koolhovenlaan 1 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Noord is €440.000. Dat komt neer op circa €2.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koolhovenlaan 1 zich tot de wijk Koolhoven Noord?

Koolhovenlaan 1 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Koolhoven Noord. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.393 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koolhovenlaan 1?

Koolhovenlaan 1 is een woonhuis in Koolhoven Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koolhovenlaan 1 vergeleken met de buurt?

Koolhovenlaan 1 heeft 154 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Koolhoven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koolhovenlaan 1 en wat betekent dat?

Koolhovenlaan 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koolhovenlaan 1?

Koolhovenlaan 1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Noord?

De wijk Koolhoven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Noord?

Vanuit Koolhovenlaan 1 in Koolhoven Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.