Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 285 m²
- Perceeloppervlakte
- 526 m²
Velpstraat 16 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m² en een perceel van 526 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Velpstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
7.7 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Noord is €440.000. Dat komt neer op circa €1.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVelpstraat 16 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Koolhoven Noord. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.393 inwoners per km².
Velpstraat 16 is een woonhuis in Koolhoven Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Velpstraat 16 heeft 285 m² woonoppervlakte. Het perceel is 526 m². In Koolhoven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Koolhoven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Velpstraat 16 in Koolhoven Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Velpstraat 16: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Koolhoven Noord: restaurant (1.4 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Velpstraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koolhoven Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.