Streetview Velpstraat 9 Tilburg

Velpstraat 9, 5036 TH Tilburg

261 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Velpstraat 9 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m², een perceel van 551 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
261 m²
Perceeloppervlakte
551 m²
Inhoud
1014 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Velpstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Velpstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1750 Inwoners
615 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
607 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Noord
81% Koopwoningen
7.393 Inwoners per km²

Locatie van Velpstraat 9

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Velpstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Velpstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Noord is €440.000. Dat komt neer op circa €1.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Velpstraat 9 zich tot de wijk Koolhoven Noord?

Velpstraat 9 is een woonhuis van 261 m² in de wijk Koolhoven Noord. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.393 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Velpstraat 9?

Velpstraat 9 is een woonhuis in Koolhoven Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Velpstraat 9 vergeleken met de buurt?

Velpstraat 9 heeft 261 m² woonoppervlakte en 1014 m³ inhoud. Het perceel is 551 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Koolhoven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Velpstraat 9 en wat betekent dat?

Velpstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Velpstraat 9?

Velpstraat 9 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Noord?

De wijk Koolhoven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Noord?

Vanuit Velpstraat 9 in Koolhoven Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.