Hoekwoning Varsseveldstraat 143 Tilburg

Varsseveldstraat 143, 5036 TC Tilburg

148 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Varsseveldstraat 143 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 247 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
247 m²
Inhoud
536 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Varsseveldstraat 143

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Varsseveldstraat 143

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
71.2%
CO₂-emissie
10.57 kg/m²

Tuin
Ja (82.0 m²)

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1750 Inwoners
615 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
607 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Noord
81% Koopwoningen
7.393 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Varsseveldstraat 143

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Varsseveldstraat 143

Wat is de geschatte woningwaarde van Varsseveldstraat 143?

De prijsindicatie voor Varsseveldstraat 143 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Noord is €440.000. Dat komt neer op circa €2.973 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Varsseveldstraat 143 zich tot de wijk Koolhoven Noord?

Varsseveldstraat 143 is een hoekwoning van 148 m² in de wijk Koolhoven Noord. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.393 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Varsseveldstraat 143?

Varsseveldstraat 143 is een hoekwoning in Koolhoven Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Varsseveldstraat 143 vergeleken met de buurt?

Varsseveldstraat 143 heeft 148 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Koolhoven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Varsseveldstraat 143 en wat betekent dat?

Varsseveldstraat 143 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Varsseveldstraat 143?

Varsseveldstraat 143 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 82 m².

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Noord?

De wijk Koolhoven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Noord?

Vanuit Varsseveldstraat 143 in Koolhoven Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.