Hoekwoning Vierhoutenstraat 12 Tilburg

Vierhoutenstraat 12, 5036 SW Tilburg

200 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Vierhoutenstraat 12 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 292 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
292 m²
Inhoud
905 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vierhoutenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierhoutenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
116.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
90.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.3%
CO₂-emissie
15.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2140 Inwoners
725 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Zuid
74% Koopwoningen
7.852 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vierhoutenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Vierhoutenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierhoutenstraat 12?

De prijsindicatie voor Vierhoutenstraat 12 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Zuid is €458.000. Dat komt neer op circa €2.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierhoutenstraat 12 zich tot de wijk Koolhoven Zuid?

Vierhoutenstraat 12 is een hoekwoning van 200 m² in de wijk Koolhoven Zuid. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.852 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierhoutenstraat 12?

Vierhoutenstraat 12 is een hoekwoning in Koolhoven Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vierhoutenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Vierhoutenstraat 12 heeft 200 m² woonoppervlakte en 905 m³ inhoud. Het perceel is 292 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Koolhoven Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierhoutenstraat 12 en wat betekent dat?

Vierhoutenstraat 12 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vierhoutenstraat 12?

Vierhoutenstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Zuid?

De wijk Koolhoven Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Zuid?

Vanuit Vierhoutenstraat 12 in Koolhoven Zuid bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.