Streetview Varikstraat 19 Tilburg

Varikstraat 19, 5036 SR Tilburg

462 m² Bouwjaar 2010 Label A

Varikstraat 19 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 462 m² en een perceel van 573 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
462 m²
Perceeloppervlakte
573 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Varikstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Varikstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1750 Inwoners
615 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
607 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Koolhoven Noord
81% Koopwoningen
7.393 Inwoners per km²

Locatie van Varikstraat 19

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Varikstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Varikstraat 19?

De prijsindicatie voor Varikstraat 19 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Koolhoven Noord is €440.000. Dat komt neer op circa €952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Varikstraat 19 zich tot de wijk Koolhoven Noord?

Varikstraat 19 is een woonhuis van 462 m² in de wijk Koolhoven Noord. De buurt telt 607 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.393 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Varikstraat 19?

Varikstraat 19 is een woonhuis in Koolhoven Noord, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Varikstraat 19 vergeleken met de buurt?

Varikstraat 19 heeft 462 m² woonoppervlakte. Het perceel is 573 m². In Koolhoven Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Varikstraat 19 en wat betekent dat?

Varikstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Koolhoven Noord?

De wijk Koolhoven Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koolhoven Noord?

Vanuit Varikstraat 19 in Koolhoven Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koolhoven Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Varikstraat 19: ziekenhuis op 7.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.