Streetview Bredaseweg 590 Tilburg

Bredaseweg 590, 5036 NB Tilburg

384 m² Bouwjaar 1963 10 kamers Label E

Bredaseweg 590 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 384 m², een perceel van 14580 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
384 m²
Perceeloppervlakte
14580 m²
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 590

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredaseweg 590

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
162.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
329.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

80 Inwoners
40 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
31 Woningvoorraad
€786.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan Oost
77% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Bredaseweg 590

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 590

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 590?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €2.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 590 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Bredaseweg 590 is een woonhuis van 384 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 590?

Bredaseweg 590 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bredaseweg 590 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 590 heeft 384 m² woonoppervlakte. Het perceel is 14580 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredaseweg 590 en wat betekent dat?

Bredaseweg 590 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-06-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 84.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bredaseweg 590?

Bredaseweg 590 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan Oost?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Vanuit Bredaseweg 590 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.