Streetview Bredaseweg 498 Tilburg

Bredaseweg 498, 5036 NB Tilburg

240 m² Bouwjaar 1926 Label D

Bredaseweg 498 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 2685 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
2685 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 498

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredaseweg 498

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

80 Inwoners
40 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
31 Woningvoorraad
€786.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan Oost
77% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Bredaseweg 498

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 498

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 498?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €3.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 498 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Bredaseweg 498 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 498?

Bredaseweg 498 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bredaseweg 498 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 498 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2685 m². In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredaseweg 498 en wat betekent dat?

Bredaseweg 498 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan Oost?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Vanuit Bredaseweg 498 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?