Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 385 m²
- Inhoud
- 1887 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 4
Bredaseweg 490 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 385 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 490
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Bredaseweg 490 ligt rond €1.465.000 tot €1.715.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €2.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBredaseweg 490 is een woonhuis van 385 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².
Bredaseweg 490 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bredaseweg 490 heeft 385 m² woonoppervlakte en 1887 m³ inhoud. Met 10 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bredaseweg 490 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-08-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bredaseweg 490 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Bredaseweg 490 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.