Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 971 m²
Bredaseweg 482 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 971 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 482
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBredaseweg 482 is een woonhuis van 971 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².
Bredaseweg 482 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bredaseweg 482 heeft 971 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bredaseweg 482 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Bredaseweg 482 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bredaseweg 482: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 1.9 km.