Streetview Amsweereind 3 Tilburg

Amsweereind 3, 5036 CR Tilburg

205 m² Bouwjaar 2017 9 kamers 6 slaapkamers Label A++

Amsweereind 3 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 446 m² en 9 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
446 m²
Inhoud
798 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Amsweereind 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsweereind 3

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
94.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
71.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.7%
CO₂-emissie
12.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

870 Inwoners
410 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
403 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Witbrant Oost
99% Koopwoningen
2.039 Inwoners per km²

Locatie van Amsweereind 3

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Amsweereind 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsweereind 3?

De gemiddelde woningwaarde in Witbrant Oost is €550.000. Dat komt neer op circa €2.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsweereind 3 zich tot de wijk Witbrant Oost?

Amsweereind 3 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Witbrant Oost. De buurt telt 403 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.039 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsweereind 3?

Amsweereind 3 is een woonhuis in Witbrant Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amsweereind 3 vergeleken met de buurt?

Amsweereind 3 heeft 205 m² woonoppervlakte en 798 m³ inhoud. Het perceel is 446 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Witbrant Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsweereind 3 en wat betekent dat?

Amsweereind 3 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsweereind 3?

Amsweereind 3 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Witbrant Oost?

De wijk Witbrant Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Witbrant Oost?

Vanuit Amsweereind 3 in Witbrant Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.