Eengezinswoning, tussenwoning Wittemstraat 16 Tilburg

Wittemstraat 16, 5036 AM Tilburg

129 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Wittemstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wittemstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittemstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

1970 Inwoners
830 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Witbrant West
57% Koopwoningen
6.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wittemstraat 16

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Wittemstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittemstraat 16?

De prijsindicatie voor Wittemstraat 16 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Witbrant West is €360.000. Dat komt neer op circa €2.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittemstraat 16 zich tot de wijk Witbrant West?

Wittemstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Witbrant West. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittemstraat 16?

Wittemstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Witbrant West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wittemstraat 16 vergeleken met de buurt?

Wittemstraat 16 heeft 129 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Witbrant West ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittemstraat 16 en wat betekent dat?

Wittemstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wittemstraat 16?

Wittemstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Witbrant West?

De wijk Witbrant West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Witbrant West?

Vanuit Wittemstraat 16 in Witbrant West bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.