Streetview Schipluidenlaan 126 Tilburg

Schipluidenlaan 126, 5035 KK Tilburg

70 m² Bouwjaar 1991 3 kamers Label B

Schipluidenlaan 126 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schipluidenlaan 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schipluidenlaan 126

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

1660 Inwoners
665 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Dalem Zuid I
69% Koopwoningen
5.958 Inwoners per km²

Locatie van Schipluidenlaan 126

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schipluidenlaan 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Schipluidenlaan 126?

De prijsindicatie voor Schipluidenlaan 126 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalem Zuid I is €376.000. Dat komt neer op circa €5.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schipluidenlaan 126 zich tot de wijk Dalem Zuid I?

Schipluidenlaan 126 is een appartement van 70 m² in de wijk Dalem Zuid I. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schipluidenlaan 126?

Schipluidenlaan 126 is een appartement in Dalem Zuid I, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schipluidenlaan 126 vergeleken met de buurt?

Schipluidenlaan 126 heeft 70 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dalem Zuid I ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schipluidenlaan 126 en wat betekent dat?

Schipluidenlaan 126 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Schipluidenlaan 126?

Schipluidenlaan 126 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Dalem Zuid I?

De wijk Dalem Zuid I in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Zuid I?

Vanuit Schipluidenlaan 126 in Dalem Zuid I bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.