Eengezinswoning, geschakelde woning (kwadrant woning) Schipluidenlaan 143 Tilburg

Schipluidenlaan 143, 5035 KE Tilburg

161 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Schipluidenlaan 143 is een eengezinswoning, geschakelde woning (kwadrant woning) in Tilburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde woning (kwadrant woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schipluidenlaan 143

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schipluidenlaan 143

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
44.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.9%
CO₂-emissie
10.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garage
Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

1660 Inwoners
665 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Dalem Zuid I
69% Koopwoningen
5.958 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schipluidenlaan 143

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schipluidenlaan 143

Wat is de geschatte woningwaarde van Schipluidenlaan 143?

De prijsindicatie voor Schipluidenlaan 143 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalem Zuid I is €376.000. Dat komt neer op circa €2.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schipluidenlaan 143 zich tot de wijk Dalem Zuid I?

Schipluidenlaan 143 is een eengezinswoning, geschakelde woning (kwadrant woning) van 161 m² in de wijk Dalem Zuid I. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schipluidenlaan 143?

Schipluidenlaan 143 is een eengezinswoning, geschakelde woning (kwadrant woning) in Dalem Zuid I, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schipluidenlaan 143 vergeleken met de buurt?

Schipluidenlaan 143 heeft 161 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Dalem Zuid I ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schipluidenlaan 143 en wat betekent dat?

Schipluidenlaan 143 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schipluidenlaan 143?

Schipluidenlaan 143 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Dalem Zuid I?

De wijk Dalem Zuid I in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Zuid I?