Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 326 m²
- Inhoud
- 776 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Slikkenburghof 10 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 326 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slikkenburghof 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dalem Zuid II is €367.000. Dat komt neer op circa €1.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlikkenburghof 10 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Dalem Zuid II. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.008 inwoners per km².
Slikkenburghof 10 is een woonhuis in Dalem Zuid II, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Slikkenburghof 10 heeft 218 m² woonoppervlakte en 776 m³ inhoud. Het perceel is 326 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Dalem Zuid II ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Slikkenburghof 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Slikkenburghof 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Dalem Zuid II in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Slikkenburghof 10 in Dalem Zuid II bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slikkenburghof 10: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.