Streetview Spakenburglaan 17 Tilburg

Spakenburglaan 17, 5035 JD Tilburg

222 m² Bouwjaar 2003 Label A

Spakenburglaan 17 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 554 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
554 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Spakenburglaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spakenburglaan 17

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2185 Inwoners
825 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Dalem Zuid II
78% Koopwoningen
5.008 Inwoners per km²

Locatie van Spakenburglaan 17

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Spakenburglaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Spakenburglaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Dalem Zuid II is €367.000. Dat komt neer op circa €1.653 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spakenburglaan 17 zich tot de wijk Dalem Zuid II?

Spakenburglaan 17 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Dalem Zuid II. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spakenburglaan 17?

Spakenburglaan 17 is een woonhuis in Dalem Zuid II, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Spakenburglaan 17 vergeleken met de buurt?

Spakenburglaan 17 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 554 m². In Dalem Zuid II ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spakenburglaan 17 en wat betekent dat?

Spakenburglaan 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dalem Zuid II?

De wijk Dalem Zuid II in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Zuid II?

Vanuit Spakenburglaan 17 in Dalem Zuid II bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalem Zuid II?