Streetview Schalkhaarstraat 33 Tilburg

Schalkhaarstraat 33, 5035 GP Tilburg

113 m² Bouwjaar 2000 5 kamers Label A

Schalkhaarstraat 33 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
337 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schalkhaarstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schalkhaarstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2185 Inwoners
825 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Dalem Zuid II
78% Koopwoningen
5.008 Inwoners per km²

Locatie van Schalkhaarstraat 33

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schalkhaarstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Schalkhaarstraat 33?

De prijsindicatie voor Schalkhaarstraat 33 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalem Zuid II is €367.000. Dat komt neer op circa €3.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schalkhaarstraat 33 zich tot de wijk Dalem Zuid II?

Schalkhaarstraat 33 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Dalem Zuid II. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schalkhaarstraat 33?

Schalkhaarstraat 33 is een woonhuis in Dalem Zuid II, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schalkhaarstraat 33 vergeleken met de buurt?

Schalkhaarstraat 33 heeft 113 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dalem Zuid II ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schalkhaarstraat 33 en wat betekent dat?

Schalkhaarstraat 33 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Schalkhaarstraat 33?

Schalkhaarstraat 33 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Dalem Zuid II?

De wijk Dalem Zuid II in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Zuid II?

Vanuit Schalkhaarstraat 33 in Dalem Zuid II bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.