Hoekwoning Schinveldstraat 48 Tilburg

Schinveldstraat 48, 5035 GC Tilburg

150 m² Bouwjaar 2000 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Schinveldstraat 48 is een hoekwoning in Tilburg, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 141 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schinveldstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schinveldstraat 48

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2185 Inwoners
825 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Dalem Zuid II
78% Koopwoningen
5.008 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schinveldstraat 48

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schinveldstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Schinveldstraat 48?

De prijsindicatie voor Schinveldstraat 48 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalem Zuid II is €367.000. Dat komt neer op circa €2.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schinveldstraat 48 zich tot de wijk Dalem Zuid II?

Schinveldstraat 48 is een hoekwoning van 150 m² in de wijk Dalem Zuid II. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schinveldstraat 48?

Schinveldstraat 48 is een hoekwoning in Dalem Zuid II, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schinveldstraat 48 vergeleken met de buurt?

Schinveldstraat 48 heeft 150 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Dalem Zuid II ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schinveldstraat 48 en wat betekent dat?

Schinveldstraat 48 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Schinveldstraat 48?

Schinveldstraat 48 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dalem Zuid II?

De wijk Dalem Zuid II in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Zuid II?

Vanuit Schinveldstraat 48 in Dalem Zuid II bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.