Streetview Ridderkerksingel 62 Tilburg

Ridderkerksingel 62, 5035 AR Tilburg

155 m² Bouwjaar 1997

Ridderkerksingel 62 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 233 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €350.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
233 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ridderkerksingel 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

2125 Inwoners
835 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
820 Woningvoorraad
€350.000 Gem. woningwaarde Dalem Noord II
86% Koopwoningen
7.506 Inwoners per km²

Locatie van Ridderkerksingel 62

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ridderkerksingel 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Ridderkerksingel 62?

De gemiddelde woningwaarde in Dalem Noord II is €350.000. Dat komt neer op circa €2.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ridderkerksingel 62 zich tot de wijk Dalem Noord II?

Ridderkerksingel 62 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Dalem Noord II. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.506 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ridderkerksingel 62?

Ridderkerksingel 62 is een woonhuis in Dalem Noord II, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ridderkerksingel 62 vergeleken met de buurt?

Ridderkerksingel 62 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 233 m². In Dalem Noord II ligt de gemiddelde woningwaarde op €350.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dalem Noord II?

De wijk Dalem Noord II in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €350.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalem Noord II?

Vanuit Ridderkerksingel 62 in Dalem Noord II bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dalem Noord II?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ridderkerksingel 62: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dalem Noord II?

Recreatie nabij Dalem Noord II: restaurant (1.5 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Ridderkerksingel 62?