Streetview Dollardpad 10 Tilburg

Dollardpad 10, 5032 ZG Tilburg

453 m² Bouwjaar 2025

Dollardpad 10 is een woning in Tilburg, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 453 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
453 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dollardpad 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1170 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-West
97% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Dollardpad 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dollardpad 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Dollardpad 10?

De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €1.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dollardpad 10 zich tot de wijk De Blaak Noord-West?

Dollardpad 10 is een woning van 453 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dollardpad 10?

Dollardpad 10 is een woning in De Blaak Noord-West, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dollardpad 10 vergeleken met de buurt?

Dollardpad 10 heeft 453 m² woonoppervlakte. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-West?

De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Vanuit Dollardpad 10 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dollardpad 10: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Blaak Noord-West?

Recreatie nabij De Blaak Noord-West: restaurant (1.1 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dollardpad 10?