Streetview Lauwers 22 Tilburg

Lauwers 22, 5032 ZD Tilburg

140 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Lauwers 22 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 560 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
560 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lauwers 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lauwers 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
111.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1170 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-West
97% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Lauwers 22

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lauwers 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Lauwers 22?

De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €4.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lauwers 22 zich tot de wijk De Blaak Noord-West?

Lauwers 22 is een woonhuis van 140 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lauwers 22?

Lauwers 22 is een woonhuis in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lauwers 22 vergeleken met de buurt?

Lauwers 22 heeft 140 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lauwers 22 en wat betekent dat?

Lauwers 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lauwers 22?

Lauwers 22 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-West?

De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Vanuit Lauwers 22 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.