2-onder-1-kapwoning Weteringlaan 192 Tilburg

Weteringlaan 192, 5032 XW Tilburg

241 m² Bouwjaar 1980 12 kamers 5 slaapkamers Label B

Weteringlaan 192 is een 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 328 m² en 12 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
328 m²
Inhoud
859 m³
Kamers
12
Slaapkamers
5
Badkamers
12
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Weteringlaan 192

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weteringlaan 192

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
30.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (95.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2180 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
873 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde De Blaak Zuid-West
98% Koopwoningen
3.775 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weteringlaan 192

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Weteringlaan 192

Wat is de geschatte woningwaarde van Weteringlaan 192?

De prijsindicatie voor Weteringlaan 192 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Zuid-West is €511.000. Dat komt neer op circa €2.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weteringlaan 192 zich tot de wijk De Blaak Zuid-West?

Weteringlaan 192 is een 2-onder-1-kapwoning van 241 m² in de wijk De Blaak Zuid-West. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weteringlaan 192?

Weteringlaan 192 is een 2-onder-1-kapwoning in De Blaak Zuid-West, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Weteringlaan 192 vergeleken met de buurt?

Weteringlaan 192 heeft 241 m² woonoppervlakte en 859 m³ inhoud. Het perceel is 328 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Blaak Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weteringlaan 192 en wat betekent dat?

Weteringlaan 192 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weteringlaan 192?

Weteringlaan 192 heeft 12 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 12 badkamers. De tuin is 95 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Zuid-West?

De wijk De Blaak Zuid-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Zuid-West?