Streetview Stroomlaan 45 Tilburg

Stroomlaan 45, 5032 XC Tilburg

273 m² Bouwjaar 1990 8 kamers Label A

Stroomlaan 45 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m², een perceel van 681 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
681 m²
Inhoud
1022 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stroomlaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stroomlaan 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.1%
CO₂-emissie
26.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1170 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-West
97% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Stroomlaan 45

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Stroomlaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Stroomlaan 45?

De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €2.429 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stroomlaan 45 zich tot de wijk De Blaak Noord-West?

Stroomlaan 45 is een woonhuis van 273 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stroomlaan 45?

Stroomlaan 45 is een woonhuis in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stroomlaan 45 vergeleken met de buurt?

Stroomlaan 45 heeft 273 m² woonoppervlakte en 1022 m³ inhoud. Het perceel is 681 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stroomlaan 45 en wat betekent dat?

Stroomlaan 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stroomlaan 45?

Stroomlaan 45 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-West?

De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Vanuit Stroomlaan 45 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.