Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) Stroomlaan 82 Tilburg

Stroomlaan 82, 5032 XB Tilburg

171 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Stroomlaan 82 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 512 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
512 m²
Inhoud
771 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stroomlaan 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stroomlaan 82

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.67 kg/m²

Tuin
Ja (153.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1170 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-West
97% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stroomlaan 82

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Stroomlaan 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Stroomlaan 82?

De prijsindicatie voor Stroomlaan 82 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €3.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stroomlaan 82 zich tot de wijk De Blaak Noord-West?

Stroomlaan 82 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) van 171 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stroomlaan 82?

Stroomlaan 82 is een bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow) in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stroomlaan 82 vergeleken met de buurt?

Stroomlaan 82 heeft 171 m² woonoppervlakte en 771 m³ inhoud. Het perceel is 512 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stroomlaan 82 en wat betekent dat?

Stroomlaan 82 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stroomlaan 82?

Stroomlaan 82 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 153 m².

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-West?

De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Vanuit Stroomlaan 82 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.