Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 233 m²
- Perceeloppervlakte
- 1043 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Stroomlaan 34 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 1043 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stroomlaan 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €2.845 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStroomlaan 34 is een woonhuis van 233 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².
Stroomlaan 34 is een woonhuis in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Stroomlaan 34 heeft 233 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 1043 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stroomlaan 34 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Stroomlaan 34 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Stroomlaan 34 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stroomlaan 34: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.