Streetview Marterpad 15 Tilburg

Marterpad 15, 5032 VK Tilburg

16 m² Bouwjaar 2011

Marterpad 15 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 16 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
16 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Marterpad 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

140 Inwoners
55 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
49 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan West
86% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Marterpad 15

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Marterpad 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Marterpad 15?

De prijsindicatie voor Marterpad 15 ligt rond €40.000 tot €65.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan West is €659.000. Dat komt neer op circa €41.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marterpad 15 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan West?

Marterpad 15 is een woonhuis van 16 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan West. De buurt telt 49 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marterpad 15?

Marterpad 15 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marterpad 15 vergeleken met de buurt?

Marterpad 15 heeft 16 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Gilzerbaan West ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan West?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Vanuit Marterpad 15 in Buitengebied Gilzerbaan West bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Marterpad 15: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 3.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Recreatie nabij Buitengebied Gilzerbaan West: restaurant (2.2 km), cafe (3.8 km).