Streetview Gilzerbaan 473 Tilburg

Gilzerbaan 473, 5032 VD Tilburg

8 m² Bouwjaar 1993

Gilzerbaan 473 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 8 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
8 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gilzerbaan 473

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

140 Inwoners
55 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
49 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan West
86% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Gilzerbaan 473

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gilzerbaan 473

Wat is de geschatte woningwaarde van Gilzerbaan 473?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan West is €659.000. Dat komt neer op circa €82.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gilzerbaan 473 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan West?

Gilzerbaan 473 is een woonhuis van 8 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan West. De buurt telt 49 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gilzerbaan 473?

Gilzerbaan 473 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan West, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gilzerbaan 473 vergeleken met de buurt?

Gilzerbaan 473 heeft 8 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Gilzerbaan West ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan West?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Vanuit Gilzerbaan 473 in Buitengebied Gilzerbaan West bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gilzerbaan 473: ziekenhuis op 8.6 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 3.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Recreatie nabij Buitengebied Gilzerbaan West: restaurant (2.2 km), cafe (3.8 km).